en_US
en
 

Powered By Kuzey Ege

 
reklam
1535
 
bergama zeus reklam bergama reklam zeus reklam

Yetkilinin adı soyadı: Tahsin Tuna

Yetkili Bilgileri

Gsm no: 0542 741 2122

E-posta adresi: gazateci05@gmail.com

Firma Adı: Zeus Reklam Ajansı Sosyal Medya Reklamları

Adres: Ertuğrul mh. M. Yazıcı Cd. Baran Apt. No: 52 Bergama

Websitesi: bakircay.web.tv

Firma Detayı:
SOSYAL MEDYA FACEBOOK İLE DÜNYAYA  AÇILIN
Merhaba: Müsaade ederseniz Size Sosyal Medya hakkında 10 dakikalık kısa bir sunum yapmak istiyorum.  Bildiğiniz üzere Sosyal Medya Facebook kullanımı dünyanın her yerinde bir numara olduğu gibi ülkemizde de bir hayli yoğun ilgi görmektedir. Bu gün Türkiye’de 40 milyon insan aktif olarak Facebook kullanırken yaşadığımız şehir merkezinde 26 bin, artı 80 km çevresiyle de 150 bin kişi aktif olarak sosyal medya facebook kullanmaktadır.
Hemen şunu da belirteyim ki sosyal medya facebook etkisi hem genel, hem de yerel anlamında gazete, radyo ve televizyonların üzerinde büyük bir sistem olarak daha etkili bir paylaşım sitesi olmuştur. 7’den 70’e herkes yaşlısıyla genciyle artık bu siteyi kullanmaktadır.
Biz, Facebook, Callnet Paysisitem Medya çözüm ortağı olarak sosyal medya içerisinde normal arkadaşlık sayfanız haricinde işletmelere, kurum ve kuruluşlara özel bir sayfa yaparak kurumsal bir kimlik kazandırıyoruz. Örneğin yaptığımız böyle bir sayfa ile İşletmenize yönelik her tür haber, duyuru metin, video gibi faaliyetlerinizi yayınlayabiliyorsunuz. Ve bir internet sitesinden daha çok beğeni kazanan sayfanızı her gün yine sizin belirlediğiniz hedef kitlenizdeki on binlerce kişiye reklamla kısa sürede göstererek sayfanızı büyütüyoruz.
Facebook’ta sayfa yapmak ücretsizdir. Böyle bir sayfayı siz kendinizde yapabilirisiniz. Hatta belki de bir sayfanız vardır. Ancak sizin yaptığınız sayfalar, optimize edilmediği için istenilen beğeniyi almaz. Çünkü bu site sosyal paylaşım sitesidir. Burada amaç kısa sürelide olsa insanların bazı arkadaş ve dostlarıyla iletişim kurmalarını sağlamaktır. O bakımdan Facebook koyduğu kural ve ilkeleri gereği kişilerin paylaşım ve gösterimlerine sınırlama getirmiş bu nedenle de paylaşım ve gösterimlerinizi arkadaş çevrenizin sadece % 10’nuyla paylaşmaktadır. Yani her paylaşılanı arkadaşlarınızın tümü görememektedir.
Size az önce sayfanın optimize yani SEO edilmesinden söz etmiştik. Sayfanın optimize edilmesi demek, tüm arama motorlarında sayfanızın bulunmasını sağlamaktır. Bu işlemi ücret karşılığında yaptırmış olsanız bu size binlerce liraya mal olurdu. İl, İlçe, Bölge, kişi, yaş ve cinsiyet kriterlerini seçerek sayfanızın ulaşmasını istediğiniz hedef kitlenizi de siz yine kendiniz belirliyorsunuz. Ve biz de belirlemiş olduğunuz hedef kitleniz içerisindeki on binlerce kişiye sayfanızı gösteriyoruz.
Öncelikli olarak sayfanızı optimize sürecinde alıyoruz. Daha sonra sayfanızı, facebook içerisinde reklam ile gösterime alıyoruz. Facebook kullanıcıları sayfalarını açtıklarında size özel yapmış olduğumuz kurumsal sayfanızı PC’lerin ve akıllı cep telefonların sağ ve orta bölümlerinde yayınlanarak beğeni ve takipçi alırlar. Bulunduğunuz bölge de hedef kitlenize erişmek ve daha çok gösterim daha çok beğeni kazanmasını istediğiniz sayfanız için size kısa bir eğitim de veriyoruz.
Facebook içerisinde yayımlanan böyle bir sayfanın olmasını sizin işletmeniz içinde çok yararlı olacağını düşünüyoruz. Bu tür bir sayfanın oluşması hem sizi bilen,  hem de sizi hiç tanımayan müşterileriniz arasında daha samimi, daha sıcak bağ kurmanızı sağlayacak, sizi yakından takip ederek işletmeniz hakkında tüm gelişmeleri takip etme olanağı bulacaklardır.
Normal bir internet sitesi arama motorlarında firma adı yazılıp ancak arama ile bulanabilirken, Facebook kurumsal sayfanızı ise hedef kitlenizdeki herkes görecek ve arama motorlarının ilk sayfalarında öne çıkan firma sayfa isimleri olarak görebileceklerdir.
Biz Facebook Kurumsal sayfanızı yapar içerik yönetimini tamamen size bırakırız. Yönetimine asla karışmayız. Sizi sayfanıza  admin yönetici atadıktan sonra sayfanızı amacı doğrultusunda paylaşımlarınız ile kendiniz yönetirsiniz.
 Özel İşletmeler, siyasi partiler, Belediyeler, başta olmak üzere tüm sivil toplum kuruluşlarında kendilerine özel bu tür faaliyet sayfaları yaptırabilmektedirler. Bizim yaptığımız sayfalar reklamla büyür beğeni kazanır. Biraz uzun soluklu bir çalışmadır. Facebook kullanıcıları için direkt olarak reklam hizmeti de vermektedir. Ancak bu anlık reklam fiyatları incelerseniz, bizim reklam fiyatlarımızın kat kat üstünde fiyatlar olduğunu göreceksiniz.
Kurumsal sayfa reklamlarımız deneme amaçlı kısa süreli 3 ay, uzun süreli en az 6 ay ve bir yıl gibi zaman aralıkların da gerçekleşmediği takdirde istenilen verimin alınamayacağını da hatırlatırız. On binlerce kişiye sayfa reklamlarını göstermek elbette zaman alacaktır.
Bu çalışmalarımız için değişik fiyatlar içeren paketlerimizden herhangi birini seçebilmeniz için ikili görüşme yaparak size uygun paketlerimizden birini seçmeniz gerekmektedir. Eğer bir işleteme iseniz size bölgesel olarak uygun gördüğümüz önereceğimiz paket aşağıda belirttiğimiz şekildedir.
0542 741 21 22- 442909 Tahsin TUNA

Baran Düğün Salonu, Bergama, Türkiye